Obchodní podmínky

Obchodní podmínky

 1. Inzerovat může jen osoba starší 18 let.
 2. V případě, že se jedná o občana cizí země, musí být v této zemi zletilý (plnoletý).
 3. Inzerent se musí řídit zákony ČR, popř. země, ve které je občanem.
 4. Údaje poskytnuté inzerentem musí být pravdivé (včetně vložených fotek). V případě poskytnutí napravdivých údajů může provozovatel webu požadovat zaplacení náhrady vzniklé škody (např. při použití cizích fotek stažených z databank atd.)
 5. Údaje, poskytnuté při vložení inzerátu musí být poskytnuty zcela dobrovolně a bez nátlaku.
 6. Poskytnuté údaje slouží výhradně pro inzerci na všech webech provozovatele a ze strany provozovatele nesmí být zneužity nebo dále šířeny. Zákon o ochraně osobních údajů.
 7. Provozovatel může poskytnuté kontaktní údaje použít pouze pro komunikaci s inzerentem popř. pro zasílání akčních nabídek související s tímto inzertním webem. Na webech provozovatele může být zveřejněn telefonický nebo emailový kontakt na inzerenta a to za účelem, aby inzerenta mohl kontaktovat zájemce o služby, které inzerent nabízí.
 8. V textu inzerátu ani na fotkách nesmí být uvedeny odkazy na jiné stránky, nesmí být uvedeny emailové adresy ani telefonní kontakty. Tyto informace budou z textu inzerátu smazány a na fotce rozmazány! Stejné pravidlo platí i pro vložené komentáře v detailu dívky. Jakékoliv kontaktní údaje (mail, telefon, www stránky) budou z komentářů smazány. Telefonní kontakt je vždy uváděn v detailu inzerátu jako samostatný údaj (získání kontaktu na inzerenta je placená služba)! Email lze poslat dívce pouze přes kontaktní formulář v detailu dívky (placená služba).
 9. V případě, že inzerent použije vulgární, rasistické nebo jinak nevhodný obsah, který by mohl být v rozporu se zákonem, poskytovatel si vyhrazuje právo takový inzerát nezveřejnit. Poskytovatel si vyhrazuje právo upravit text popř. ostatní informace v inzerátu. Taktéž si vyhrazuje právo pozastavit inzerát, pokud by se mělo jednat o porušení zákona.
 10. Inzerent může využít zvýraznění inzerátu (pomocí nálepky TOP nebo topování, což je přesun inzerátu na přední pozici).
 11. V případě porušení těchto inzertních podmínek nebo neuvedení pravdivých informací (např. špatného tel. čísla, cizí fotky atd.) má právo provozovatel s okamžitou platností inzerát stáhnou do té doby, než bude ze strany inzerenta sjednaná náprava. Inzerent v tomto případě nemůže žádat finanční kompenzaci nebo vrácení peněz, např. u placené inzerce. Ke stažení inzerátu může dojít i v případě, že kontakt na inzerenta bude neplatný nebo neexistující.
 12. Inzerát musí být zařazen do kraje a okresu, ve kterém dívka nabízí své služby na privátu. Pokud nabízí i eskort, nemůže být inzerát v jiné kategorii, než je místo, kde své služby nabízí (např. místo svého bydliště).
 13. Inzerce může být zveřejněna i na ostatních webech provozovatele. Dále může být inzerce použita na jiných inzertních webech našich partnerů. V tomto případě inzerent dává souhlas s poskytnutím kontaktních údajů (telefon nebo email) za účelem zveřejnění inzerátu a kontaktu na inzertním webu partnera.
 14. Provozovatel může ponechat inzerát dívky/privátu na webech provozovatele i po zkončení placeného období nebo po zkončení období poskytnutého dívce/privátu na vyzkoušení účinnosti inzerátu. Inzerent má však právo požádat o stažení inzerátu.
 15. V případě, že inzerent již své služby neposkytuje nebo přerušil činnost nebo změnit kontaktní údaje či jiné poskytnuté informace, je povinnen tuto změnu nahlásit provozovateli webu na email eroticke.privaty@gmail.com. Při nesplnění této podmínky má provozovatel právo na smazání nebo pozastavení inzerátu a o bez nároku na vrácení peněz, např. u placené inzerce.
 16. Platby:
  Platba prostřednictvím SMS: Cena SMS je v rozmezí 30 - 99 Kč vč. DPH podle nabízené služby.
  Cena za přidání nového inzerátu: 0,-
  Cena za topování inzerátu: 40,- Kč
  Cena za zobrazení www stránek, emailu a telefonu přímo v inzerátu: 99,- Kč
  Cena za získání kontaktu na inzerenta: 40,- Kč (kontakt získáte obratem po zaslání SMS k požadovaném tvaru)
  Služba je určena osobám starším 18 let. Službu provozuje a technicky zajišťuje Agmo,a.s. Další informace najdete na www.eroticke-privaty-v-cr.cz. Více informací o prémiových službách naleznete na www.platmobilem.cz
 17. Duplicitní inzeráty budou smazány. Provozovatel webu určí, který inzerát bude smazán bez náhrady.
 18. Fotky v profilu dívky musí být skutečné a musí opravdu patřit dívce. V opačném případě budou fotky smazány. Dále v profilu dívky musí být uvedena pouze fotka dané dívky. Na fotce nesmí být ostatní dívky z privátu. Pokud je na privátu více dívek, každá musí mít svůj profil se svou fotkou. Společné fotky, kde je více dívek najednou, můžou být provozovatelem smazány.